TJENESTER

  • Regnskap

    Vi er et autorisert regnskapsselskap som utfører alle regnskapsmessige tjenester.

  • Rådgivning

    Vi tilbyr økonomisk rådgivning som tydeliggjør muligheter for bedriften din.

  • Lønn/Personal

    Vi hjelper deg med en effektiv prosess for lønn og lønnskjøring.

  • Fakturering

    En av de viktigste aktivitetene en bedrift gjør i løpet av en måned.

  • Bedriftsetablering

    Vi hjelper deg med du trenger for å opprette en riktig strukturert og ryddig bedrift.

  • Remittering

    Tjenesten gir en god og effektiv oversikt over leverandørene.

  • Årsregnskap

    Selv for en bedrift som har orden og struktur på regnskapet er et årsoppgjør en krevende øvelse.

  • Budsjettering

    Budsjettering er et viktig redskap for bedrifter og utgjør et solid fundament for effektiv økonomistyring.

AKTUELT

Nyheter fra Regnskap Norge

AKTUELT

Nyheter fra Regnskap Norge

OM OSS

Gjesdal Regnskap AS ble stiftet i 1996 og er et autorisert Regnskapsfører- selskap. Vi er per i dag 10 ansatte. Vi fører regnskap for alle bransjer, og har lang erfaring både innen næringsliv og landbruk. Å drive virksomhet kan være komplisert. Vi har kunnskapen og kjenner produktene. Alle beslutninger – store som små – er viktige. Vi hjelper deg med å ta de riktige beslutningene. Kontorene finner du i Krambugata 15, 1. etasje. Vi tar imot deg i lyse og trivelige lokaler, til en regnskapsprat enten ditt regnskap er stort eller lite.

Vi har alltid et nært og godt samarbeid med våre kunder. Et slikt forhold til deg og din bedrift, er etter vår mening helt nødvendig, for å kunne yte god service.

Vi har et bredt tilbud av tjenester som kan tilpasses dine ønsker og behov
– et totaltilbud som gir trygghet.

Vi er med i ”Rekneskapslaga
på Jæren og Dalane”

KONTAKT

Besøksadresse

Krambugata 15
4330 Ålgård

Postadresse

Postboks 166
4339 Ålgård

Telefon:

Tlf: 51 61 54 00
Fax: 51 61 54 01

Åpningstider:

Mandag – Fredag:
kl 08.00 – 15.30

Kontakt Oss

null
Pål Løndalen
Daglig leder
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615414
Mob. 97891129
E-post: pal.londalen@gjr.no
null
Lars Helleland
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615404
Mob. 95978061
E-post: lars.helleland@gjr.no
null
Siv Jane Håland Moe
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615412
E-post: siv.moe@gjr.no
null
Anne Refsnes Hauge
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615413
Mob. 97891129
E-post: anne.hauge@gjr.no
null
Ole Gjesdal
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615409
E-post: ole.gjesdal@gjr.no
null
Gunvor Anita
Byrkjedal Kleppa
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615406
E-post: gunvor.kleppa@gjr.no
null
Jorunn Ølberg
Regnskapsfører
Tlf. 51615405
E-post: jorunn@gjr.no
null
Tove Anita Lea
Regnskapssekretær
Tlf. 51615408
E-post: tove.anita.lea@gjr.no
null
Ann Helen Byrkjedal
Regnskapssekretær
Tlf. 5165415
E-post: ann.helen.byrkjedal@gjr.no
null
Thor Stokkeland
Aut.regnskapsfører
Tlf. 51615410
E-post: ts@gjr.no